2013 Komik Kurban Bayramı Mesajları

Salı, 13 Kas 2012 yorum ekle yorumlara git

komik kurban bayramı mesajları 2013

2013 Kurban bayramı denince komik olarak aklımıza gelen ‘kurbanda kaçan kurbanlıklar’ gelir aklımıza. Bu kaçışlar bazen komik sonla bazende üzücü kazalarla sonuçlanabilmektedir. Ama genelde kurban bayramında kaçan kurbanlıklarla kovalayanların düştükleri haller güldürür bizi. Sosyal paylaşım sitelerinde de en fazla bu kaçış görüntüleri ve mahsun komik kurbanlık hayvanların mesajlarını karikatürlerini vede mesajlarını paylaşırız. Bizde sizler için komik kurban bayramı mesajlarını,sözlerini derlemek istedik. Komik kurban bayramı resimleri ve komik kurbanlık mesajları için haberimizi okumaya devam edin..

Mutluluğun Türkiye enflasyonu kadar yüksek, üzüntün memur maaşı kadar az, geleceğin ise Demirel’in kafası kadar parlak olsun, Kurban Bayramın mübarek olsun!

Nilay Dorsa
Herkes kurban keser, herkesin kurbanı belli. Ama ben senin kurbanın olayım, ne
dersin.

Seray Sever
Bu bayram da çok yardımseverim, bütün kurban yardımlarını kabul ediyorum.

Ceyhun Yılmaz
Bir kez daha düşünün. Elinizi kana bulamayın. Bırakırsanız ecelimle de ölebilirim. İmza: KURBAN.

Ebru Güzel
Bugün yüzün öpülmekten solsun, miğden kurban etiyle dolsun, cüzdanını mahalle bücürleri soysun. Bayramın kutlu olsun.

Alişan
En iyi kurban 100 metre engelliyi en kısa zamanda aşan kurbandır.

Seren Serengil
Şu anda her 100 kişiden 35’i bayram namazı kılıyor, 10’u kurban kesiyor, 25’i el öpüyor, 15’i tatile gidiyor, 10’u yurt dışında, 4’ü uykuda, 1 tane saf da elinde telefon mesaj okuyor.

Behzat Uygur
KOYUN yaz 7070 mesaj gönder. Bu hizmetin adı cep to mutlu et.

Mahsun Kırmızıgül
Sesin daim, yolun açık, kalbin dolu olsun.

Bayram sabahları, demli bir çay, su böreği, bayram şekerleri, şeker isteyen çocuklar, kurbanlık hayvanların sesleri, bir telaş bir koşturmaca. Köprü hep kalabalık, bayram programları, kolonya ikramları, bayram harçlıkları, uzun bayram tatilleri, ev gezmeleri, kısa hal hatır sormalar, el öpenlerin çok olsunlar ve daha bir dolu küçük ayrıntı. Hayatın üzerindeki ‘pause’ düğmesine dokunun… Kısa bir süre için hayatı durdurun. Mutlu bayramlar…

Kurban Bayramında Kurban Alacak Paran Yoksa; BULENT Yaz 3162 Ye Gönder, Bülent Ablan Sana Kurban Olsun

Funda arasın
Seray sevsin
Nejat işlesin
Ahmet çaksın
CelaL baysın
Ferat göçsün
Gönül yazsın
Mehmet okusun
Bayramın mubarek olsun

BayRamin
1.günü: Kutlu
2.günü: Mutlu
3.günü: Umutlu
4.günü: Özel
diger günlerin birbirinden Güzel olmasi Dilegiyle .. BayRamin Mübarek olsun !

Tanrı’dan su istedik, denizleri; çiçek istedik, kırları; dost istedik bu numarayı verdi…

Minareden atlarım, bayramını kutlarım.

“Bu sene kurban bayramına sakın kurbanlık almayın. sms ile ‘kurban’ yazın 2006’ya gönderin seni sevmeyenler sana kurban olsun.”

“İyi bayramlar, gerçi sana her gün bayram ama olsun”

“Bayram bells, bayram bells, bayram all the way”

“Bu gün yüzün öpülmekten solsun, miden 5 kg şekerle dolsun, cüzdanını bücürler soysun, gönlün huzura doysun, bayramınız kutlu ve mutlu olsun”

Biliyorsun, bugün bayram. daha 3 gün bayram devam edecek. ben sadece bugünü kutlamak istemiyorum. Bu bir süreçtir. 4 günlük bir bayramın tamamı mübarek olsun. Sağlık mutluluk dilerim. Tabii mutluluk herkese göre değişir. Seni mutlu eden her neyse onlari dilerim. Yoksa başkalarını mutlu edecek şeylerden sana ne!? Ama sağlık öyle değil. Herkes için benzer anlamlar ifade eder. Daha neler diyebilirim ama, yer kalma

Tatil günlerinizi mutlu bir şekilde geçirmenizi diler iyi bayramlar dilerim…..

“Bayramınızı tevhid-i imaniye ve uhuvvet-i islamiyede ittifaken tevazul ve telaifle tebrik eder alem-i islama, malik-i islama ebediyen saadet niyaz ederim.

Bugün sevinç günü, kederleri bir yana bırakıp mutlu olalım. Ramazan Bayramını doya doya yaşayalım. Hayırlı bayramlar! Her şeye kadir olan Yüce Allah, bizleri, doğru yoldan ve sevdiklerimizden ayırmasın! Hayırlı ve bereketli Ramazan Bayramları dileğiyle.

Hep bir arada, sevgi dolu ve huzurlu nice bayramlar geçirmek dileğiyle, Ramazan Bayramınız kutlu olsun! Mübarek Ramazan Bayramı tüm ulusumuza kutlu olsun. Allah tüm inananlara nice huzurlu, bereketli bayramlar nasip etsin.

Allahın rahmeti üzerine olsun. Sana gelen her iyilik Allahtandır, bütün kötülükler nefsindendir. Mekanın cennet yuvan huzurlu kalbin Allah ile dolu bayramın mübarek olsun.

Güzellik, birlik, beraberlik dolu, her zaman bir öncekinden daha güzel ve mutlu bir Kurban Bayramı diliyoruz.

“Mutluluğunuz Türkiye enflasyonu kadar yüksek, üzüntünüz memur maaşı kadar düşük, geleceğiniz Demirel’in keli kadar parlak olsun. mutllu bayramlar…”

“Telefonum telefonunuzun bayramını en içten dileklerle kutlar, uzun batarya ömürleri diler.”

-Mutluluğunuz Türkiyenin IMF ye olan borcu kadar çok , Hüzünleriniz Süleyman Demirelin saçı kadar az olsun bayramınız kutlu olsun .

-Mesajlarin bedava oldugu bu gunde sizin ve yedi ceddinizin ,kandil ,ramazan,kurban,yeniyil,23 nisan,19 mayis,29 Ekim,Dogum gunu ,babalar ve anneler gunu,4 eylul,canak kale zaferi, Sivas kongresi,hatayin kabulu,malatyanin kaysi festivali, cemrenin dusmesi ,pancar sokumu,mart dokuzu, salca kaynatma,pekmez kaynatma, ve her ne kadar onemli gununuz varsa simdiden kutlu olsun ,Daha sonra vay efendim bana mesaj atmadin,aramadin,sormadin dememeniz dilegiyle.

-Telefonum telefonunuzun bayramını en içten dileklerle kutlar, uzun batarya ömürleri diler.

-Bir kez daha düşünün. Elinizi kana bulamayın. Bırakırsanız ecelimle de ölebilirim. İmza: KURBAN.

-Herkes kurban keser, herkesin kurbanı belli. Ama ben senin kurbanın olayım, ne dersin.

-Şeni üzenleyin topu patyasın. Şekeyi çamuya düssün. Anneleyi onları hep dövsün, Misketleyi kayboysun.Herkeşin bayyami kutlu olsun.

-Elinizi cabuk tutun, kurbanlık koyununuzu bu gunden alın. mazallah koyun bıterse, bayram sabahı bana da koyun, bana da koyun diye bağırmayın

  1. şimdilik yorum yok.
  1. şimdilik geri bağlantı yok