Alper Terzioğlu Kimdir Resimleri

Perşembe, 15 Kas 2012 yorum ekle yorumlara git

Alper Terzioğlu

Alper Terzioğlu Kimdir? Alper terzioğlu nereli,yaşı,boyu vb. bilgileri konunun devamında bulabilirsiniz. Twitter da takipcilerinin hışmına uğrayan Alper Terzioğlu‘nun hayatı. Atatürk’e hakaret içeren yazılar ve sözler kullandığından dolayı twitter ahalisi tarafından çeşitli olumsuz yazılarla eleştirilmektedir.

Twitter’da Alper Terzioğlu kimdir?  Twitter‘da 20 ekim 2012 akşamı gündeme oturan Alper Terzioğlu muhabbeti nedir? Alper Terzioğlu isimli kişi neden trend topic olmuştur merak konusu.

İddiaya göre Twitter’da Alper Terzioğlu isimli twitter.com/AlperTerzioglu adresi ve yakintarihimiz.org  internet sitesinin sahibi olan kişi Atatürk hakkında fikirlerini beyan eder ve bunun üzerine bu kişiye Atatürk için sarf ettiği cümlelerini beğenmeyen bazı kişiler tarafından büyük bir tepki ile karşılaşır.

Bunun üzerine 20 ekim 2012 cumartesi akşamı sosyal ağlarda Alper Terzoğlu isimli Atatürk karşıtı kişi, bu ifadelerinden ötürü büyük bir tepki çeker.

Tepkiler hızla büyür ve Twitter’da #O****Ç****alperterzioğlu tagı trend topic olur.

1978 yılının nisan ayının ortasında, babamın görevi dolayısı ile bulunduğu şanlıurfa’da doğmuşum. bir yaşımda konya’ya, bir sene sonra da konya’nın ilçesi çumra’ya taşınmışız. ben kendimi bildiğimde çumra’yı hatırlıyorum. çumra atatürk ilkokulu’nu bitirdikten sonra; ablamın ardından ben de bitlis anadolu lisesi’ni kazandım.

yarım dönem yatılı okuduktan sonra babam tayinini istedi ve annemle babam da bitlis’e geldi. benim orta üçe geçtiğim senenin yazında babam, bazı arkadaşlarının önayak olması ile van’daki yüzüncü yıl üniversitesi’nde akademisyenlik fırsatını değerlendirmek istedi ve o yaz van’a taşındık. sonraki eğitim öğretim yılında vangölü anadolu lisesi’nde orta üçü okudum. o senenin sonunda kurumlar sınavı ile kazandığım dört yıllık aydın söke ziraat teknik lisesi’ni yatılı olarak okudum. 1970 yılında almanların önayak olması ile kurulmuş okul tarım bakanlığı’nın en gözde okulu idi ve gerçekten bir özel okulu aratmıyordu.

söke ziraat teknik lisesini bitirdikten (06.1996) sonraki yıl kendi çabamla uludağ üniversitesi elektronik mühendisliği bölümünü birincilikle kazandım.(1997) lisans eğitimimi tamamladıktan sonra (08.10.2001) ilk fırsatta (kasım 2001 dönemine yetişemediğim için mart 2002 döneminde) askere gittim. askerlik görevimi yedek subay olarak tamamladıktan sonra (15.06.2003) can makine san. tic. a.ş. firmasında cnc makinelerinin kullanım ve arızalarından sorumlu olarak göreve başladım. ücret yetersizliğinden dolayı buradan ayrıldım.

(11.2003) sonra bimtes elektronik laboratuarında rework mühendisi olarak göreve başladım. (08.01.2004) pc sistemleri ve sanayi makinelerinin arızalı elektronik kartlarının onarımı işleri ile ilgilendim. bu firmada yeni arıza bulma ve giderme teknikleri geliştirerek işlerin hızlanmasını sağladım. kendi işyerimi açmak için bu firmadan ayrıldım.(05.2004) pusula elektronik laboratuarını kurdum. yine sanayi makinelerinin elektronik kartlarının onarımı işlerine devam ettim, fakat piyasanın koşullarına ayak uyduramadığımdan (alacakları tahsil edemediğimden) fazla dayanamadım ve işyerini kapatmak zorunda kaldım.

(12.2004) daha sonra tezmak teknik servis mak.san.tic.a.ş. firmasında elektrik elektronik bölümünde cnc servis mühendisi olarak göreve başladım.(03.01.2005) burada özellikle fanuc kontrollü tayvan menşeli cnc makinelerinin elektriksel arızalarının sahada servisinde görevliydim. fanuc kontrol sistemleri, plc ladder, röle kontrol devreleri ve otomasyon konularında pratik tecrübe kazandım. kısa bir süre sonra bölüm şef yardımcılığı görevine yükseldim, fakat daha fazla tecrübe kazanmak istediğim için bu görevi bıraktım. daha sonra bölüm şefliği teklifi aldım fakat aynı sebepten bu görevi kabul etmedim.

evliyim, henüz çocuğumuz yok, eşim ingilizce öğretmeni.

alper terzioglu kimdir, Alper Terzioğlu
  1. şimdilik yorum yok.
  1. şimdilik geri bağlantı yok