Bugün Ne Giysem Yayından Neden Kaldırıldı?

Pazartesi, 22 Eki 2012 yorum ekle yorumlara git

Bugün Ne Giysem yayından kaldırılmış haberi haber sitelerde ki yerini almış durumda.Genç kızların sıkı sıkıya taki ettikleri bu magazinsel proğram neden yayından kaldırıldı buna bir eğilelim dedik.Herkesin aklına rtük yasağı gelmiştir gibi şeyler akıllara geliyor fakat işin aslı öğle değil.Asıl mesele jüri üyeleri ile Show tv arasında çıkan para krizi.acun’la da yollarını ayıran show tv’nin gidişi pek iç açıcı değil.bakalım sırada Show tv’nin hangi proğramı var…Bugün Ne Giysem yayından kaldırıldı mı?

Paralarını alamadığını ileri süren Çağla Şıkel, İvana Sert ve Hakan Akkaya’nın jüri üyeliğini yaptığı moda programında isyan ederek programa çıkmama kararı almışlardı. Jüri üyelerinin bu tutumu sonrasında programın yayından kaldırıldığı ortaya çıktı.

Uzun süredir Show TV’de yaşanan ödeme sıkıntısı nedeniyle geçen hafta kanalda isyan çıkmış, Çağla Şıkel, İvana Sert ve Hakan Akkaya ’nın jüri üyeliğini yaptığı moda programı “Bugün Ne Giysem”in ekibi, paralarını alamadıkları için çekimlere katılmayarak kanalı protesto etmişti.

PARA YOK PROGRAM DA YOK

Yaşanan bu gelişmenin ardından Özge Ulusoy ve Uğurkan Erez’in de görev yaptığı programın yayından kaldırılmasına karar verildi.

Çağla Şıkel, İvana Sert ve Hakan Akkaya, İç Yapımlar’ın hazırladığı, dünyaca ünlü dans grupları ve şov dünyasının ustalarının nefes kesen gösterilerine ev sahipliği yapan “En Büyük Show” programına ise devam edecek.

  1. şimdilik yorum yok.
  1. şimdilik geri bağlantı yok