Ciguli Öldü Mü Ciguli Kimdir

Cumartesi, 20 Eki 2012 yorum ekle yorumlara git

ciguli kimdir

Ciguli Kimdir? Sonunda ciguliyide öldürdüler. Ciguli öldü mü? Twitterda çıkan ciguli öldü haberleri başta ciguli dayı olmak üzere sevenlerini çok üzdü. Kendi halinde bir adam olan sanatçı ciguli dayı binnaz şarkısı ile meşhur olmuştu. Kendine has tarzıyla geniş bir hayran kitlesi oluşturan şarkıcı Ciguli hakkında Twitter’da öldüğüne dair söylentiler yayıldı.

Ciguli Twittera inanmıyorum. Birileri beni üçüncü kez öldürdü. Benden ne istiyıorlar. Aralarında Seren Serengil ve Armağan Çağlayanın da bulunduğu arkadaşlar bugünümü mahvetti. Telefonlarım susmuyor. Yazık, ayıp. Bu twitter yarın öbür gün Seren Serengili de öldürür. O zaman sorup araştırmadan yazacak mıyız? Ayıp, sanatçılar yapmasın bari. açıklamasında bulundu.

Sosyal paylaşım sitesi Twitter’da ünlü isimler hakkında zaman zaman benzer söylentiler yayılıyor.

Ciguli öldüğüne dair haberleri şu sözlerle yalanladı: Twittera inanamıyorum. Birileri beni üçüncü kez öldürdü. Benden ne istiyorlar?

Cigulinin öldüğü haberi ilk bu şekilde yayıldı;

Ciguliyi kaybettik! Ciguli, gece 01:00 sularında Haskova şehrindeki evinde ölü olarak bulundu.

TWİTTERDA ÜNLÜLER CİGULİ YALAN ÖLÜM HABERİNİ BÖYLE KONUŞTU:

Seren Serengil: Nur içinde yat Ciguli

Fulden Uras: Ciguli yi kaybetmisiz basimiz sag olsun

Evrim Akın: Ciguli bu ulkede nasıl yetenek ve insan kullanılır,uzerinden para kazanılır ve sonra bir kenara atılırın ornegiydi..#nuricindeyatciguli

Harun Kolçak: Ciguli de gitti bu alemden. O da dönmeyecek her giden gibi seferinden…

Armağan Çağlayan: Ciguliye cok ama cok uzuldum. Reyting aldigi donemde kamera arkasinda calisan hepimiz ve o donem program yapan butun starlar cok para

Seda Sayan: Ciguli Nur içinde yat Allah rahmet eylesin . Başımız sağolsun.

Elif Karlı: Mekanın cennet olsun Ciguli:(Allah rahmet eylesin:(

Ciguli KİMDİR?

Ciguli, Bulgaristan doğumlu bir Türk pop şarkıcısıdır. 1999 yılının Ocak ayında [Binnaz] adlı parçayla uzun süre gündemde kalmıştır. Horozum albümünü 2000 yılında çıkartmıştır. Aziz İzzet Binici ile Bizim Sokak dizisinde rol almışlardır. Dizi 1998 yılında çekilmiştir.

Asıl adı Ahmettir. Ciguli, akordiyonu çok hızlı ve kıvrak çaldığından ötürü takılmış, bir Lada modeli olan arabanın isminden gelen bir lakaptır.Ayrıca duvarda yazmaz her kural adlı filmin senarist ve yönetmen ortaklarından başrol oyuncusu da olan Merve Köksalın babasıdır.

Ciguli, ciguli öldü, ciguli öldü mü, ciguli neden öldü
  1. şimdilik yorum yok.
  1. şimdilik geri bağlantı yok