Doktorlar Dizisi Yeniden Mi Başlıyor

Salı, 12 Eki 2010 yorum ekle yorumlara git

Doktorlar Dizisi Yeniden Mi Başlıyor Ne Zaman Başlayacak,Doktorlar Dizisi Ne Zaman Başlıyor,Doktorlar Yeniden Mi Başlıyor,Doktorlar Dizisi Ne Zaman Başlayacak,Doktorlar Dizisi Ne Zaman Başlıyor Nerede Başlayacak,Doktorlar Yeniden Mi,Doktorlar Dizisi Başlıyor Mu,Doktorlar Dizisi Ne Zaman Başlıyor,Doktorlar Dizisi Ne Zaman Yeniden Başlıyor Mu

 

Televizyon Gazetesi’nin haberine göre, son dizisi “Cuma’ya Kalsa” reyting kurbanı olan Aysun Kayacı, eski sevgilisi olan yapımcı Fatih Aksoy’un “Grey’s Anatomy” uyarlaması “Doktorlar” dizisiyle TV’ye dönüyor.

 

Geçen yıl ekra

 

na veda eden, ancak tekrar bölümleri reytinglerde üst sıralarda yer alınca yeniden çekilmesine karar verilen dizinin eski ekibini bir araya getirmeye hazırlandığını belirten yapımcı Fatih Aksoy, “Dizinin şu ana kadar eski kadrosundan Devrim Nas, Kutsi ve Aysun’la anlaştık. Diğer isimlerle görüşmelerimiz sürüyor” dedi. Kayacı, dizide yine Kader isimli doktoru canlandıracak. ‘Grey’s Anatomy’de Katherine Heigl’in canlandırdığı Izzie karakterinin yerli versiyonunu ete kemiğe bürüyecek Kayacı, ocakta başlayacak dizi için şimdiden hazırlık yapıyor. Kayacı’nın canlandırdığı Kader yeni bölümlerde lenf kanserine yakalanacak. –

 

HEİGL GİBİ ÖDÜL ALABİLİR

 

Izzie’yi canlandıran Heigl’in performansıyla ‘En İyi Kadın Oyuncu’ dalında Emmy Ödülü aldığını hatırlatan Aksoy, “İnşallah Aysun da onun kadar başarılı olup ödül alacak. Bu sezon ona çok iş düşüyor. Çünkü lenf kanserine yakalanıyor. Role hazırlanmaya başladı, diyaloglara çalışıyor” diye konuştu.

 

 1. dilara
  Pazartesi, 15 Ağu 2011 zamanında 16:05 | #1

  lütfen tekrar başlasın dizideki herkez olsun oyuncu değişikliği olmasın başlasın lütttfennnn!!!!!!!!!!!

 2. büşrap
  Pazar, 04 Eyl 2011 zamanında 11:45 | #2

  sesimizi nasıl duyurabilirizzzzz dizimizi istiyoruz

 3. Eda
  Perşembe, 12 Nis 2012 zamanında 12:48 | #3

  Başlasın Artık.Çok Seviliyor Doktorlar Dizisi.Bence İlk Kadroda Ki Oyuncular Oynasın.Ben İnternetten İzliyorum Doktorları ama Eski Bölümleirni İzlemek Biraz Sıkıcı Oluyor.Sesimizi Duyun Artık! Doktorlar Başlamasa Televizyonda İzleyecek Bir Şey Kalmayacak!!!

 4. Salı, 31 Tem 2012 zamanında 14:50 | #4

  doktorlar dizisi yeniden başlasın aynı eski oyuncularıyla 2012

 5. hakan
  Pazar, 19 Ağu 2012 zamanında 23:43 | #5

  88 ve 89 Bölüm Neden yok internetttttt

 1. şimdilik geri bağlantı yok