Dul Bayan Skype Msn Adresleri Güncel Yeni 2014

Pazar, 03 Şub 2013 yorum ekle yorumlara git

BAYAN SKYPE ADRESLERİ

Hazır bayan skype ve msn listesi. Hepimiz internette  bazen bir kere bazen çok kere kız arkadaş skype adresi, dul bayan facebook profili, erkek msn arkadaşı aramışızdır. Herşeyin başlangıcı o zaten. Fakat tanımadığın bilmediğin birisi ile ne yapabilirsin ki. Özellikle internetin yeni meşhur olduğu zamanlarda bu işler insanları daha da heyecanlandırıyordu. Daha sonra bu işlerde sıradanlaştı. Bizim milletimiz insanının bir özelliğide özgüveninin tam olmamasıdır.

Durumun böyle olması da işleri sanal aleme yöneltiyor. Günlük yaşam hayatımızda yapamıyoz, bari sanalda yapalım demeye getiriyorlar. Sanal alemde Chat vazgeçilmezlerden arasındadır. Chat olayı en gelişmiş olarak Msn (Messenger) üzerinden yapılmakta. Bu konuda Msn Adresleri yayınlayacağımızı sanmayın. Fakat çokta karamsar değiliz. Bu başlık altında yorumlarınız ile arkadaşlık kurma imkanı sağlayacağız.

İsim:

 Yaş:

Nerden:

Msn adresi:

Dikkat: Üsteki seçeneklerden bir tekini bile yazmayanların mesajları onaylanmaz… Ahlaksız teklifler , küfürler , belaltı yazışmalar , vs. yazılar kesinlikle yasaktır. Yorumlarınız onaylanmaz.

bayan arkada msn, dul bayan telefonları, bayan skype adresleri, dul bayan skype adresleri
 1. atalay
  Pazartesi, 02 Haz 2014 zamanında 23:18 | #1
 2. kenan.mercan@hotmail.com
  Salı, 24 Haz 2014 zamanında 20:02 | #2

  merhaba hanımlar.40 yaşında İstanbul da yaşayan, olgun, yakışıklı ve anlayışlı bir beyim. yaşıma uygun hanımlarla tanışmak istiyorum. biliyorum sanal ortam insanı tedirgin ediyor. bu konuda bana güvenmenizi çok isterim. güvenebileceğiniz bir arkadaşlık için lütfen eklerseniz çok sevinirim. skype adresim: kenan.mercan@hotmail.com

 3. emre
  Salı, 01 Tem 2014 zamanında 13:22 | #3

  emreyle_es@hotmail.com bayanlar ekleyin tanışalım ;)

yorum sayfaları
1 2 3 2251
 1. şimdilik geri bağlantı yok