Erkan Çelik Kimdir Resimleri

Salı, 08 Oca 2013 yorum ekle yorumlara git
erkan çelik kimdir

erkan çelik kimdir

Erkan Çelik kimdir? Erkan Çelik ismini medya da ilk olarak Seda Sayan’nın twitter’da tanıştığı birisi olarak biliyoruz. Erkan Çelik nereli, Erkan Çelik kaç yaşında,  Erkan Çelik bilgileri, memleketi ve hayatı(biyografi) hakkında bilgileri sizlerle paylaşacağız. Erkan Çelik iki çocuk babasıdır. Şu aralar Sada Sayan’ın aşkını önce inkar ettiği daha sonrada twitter’da ilan-ı aşkta bulunduğu haber sitelerinde yayınlanmakta.

İddalar ne derece doğru ama şöyle söylentiler internet ve ayaklı basın tarafından konuşulmakta. Erkan çelik 1982 Adana doğumludur. Erkan Bey 1.76 boyunda. Erkan Çelik ile Seda Sayan muıhabbeti erkan bey’in seda hanıma twitter atmasıyla başlamış. Arkasından da aşk söylentileri başlamış. Rivayete göre  Sabahların sultanı evli ve iki çocuk babası olan Erkan Çelik’e aşk yaşamaya başlamış . Bunlardan basına yansıyan bir kaçı şöyle;  seda Sayan , Erkan çelik’e ev, araba almış. Ardından Dubai’de beraber tatil yapmışlar.

Erkan Çelik, baba mesleği olan Tekstil işi ile uğraşıyor. Seda Sayan ile twitter üzerinden tanıştıktan sonra hayatı değişti. Gaziantep’ten İstanbula gerelerek Seda Sayan (Yağmur Altında Eriyorum) Coşkun Yıldız, Suskunlar dizisi (Ben Sustum Sen Hiç Bilmedin Anne) gibi isimlerle çalıştı.

Seda Sayan, Çelik’in “Aşk deyince aklıma…” tweet’i üzerine “Aşk deyince aklıma, simsiyah gözlerin, bembeyaz yüreğin gelir. Sen benim siyahımsın” yazdı.

coşkun yıldız kaç yaşında, erkan çelik kimdir, coşkun yıldız vikipedi, coşkun yıldız kimdir
  1. şimdilik yorum yok.
  1. şimdilik geri bağlantı yok