arşiv

yazılar buna göre etiketlendi; ‘oğuzhan uğur kaç yaşında’

Oğuzhan Uğur Kimdir Resimleri

Cumartesi, 20 Eki 2012 1 yorum

Oğuzhan Uğur Kimdir

Oğuzhan Uğur kimdir? Oğuzhan nerelidir, kaç yaşındadır,yaptığı iş nedir, eserleri nelerdir gibi temel sorularınıza cevap bulabileceğiniz bir yazı yazmak istedim. Oğuzhan Uğur ;müziği ciddiye alsa başarılı olabileceğinibizlere gösterdi aslında. Geyik olsun diye yapılmış bir albüm “benim” diyen nicesine nal toplatır. 29 Ocak 1984 tarihinde doğdu. KEMİK YAPIM “Ağır Abi” nin senaristi ve yönetmeni olan Oğuzhan Uğur hakkında bilgiler vermeye çalışacağız.

Son günlerde Berna Biber ile beraber seslendirdiği “Terbiyesizim” ve yanı sıra Bora Öztoprak ile seslendirdiği “ Panpa” şarkısıyla izlenme rekoru kırması bekleniyor.

KEMİK Yapımda pek ismi duyulmayan sanatçımız, “Terbiyesizim” Şarkısıyla kendine büyük bir hayran kitlesi toplmakta. “Terbiyesizim” Şarkısından hızını alamayan sanatçımız ardından “Panpa” Adlı şarkısını çıkarır. Yeni çıkan şarkının rekorlar kırması bekleniyor.

Üç arkadaşın hiçbir birikimleri olmadan vaatler üzerine çekmeye başladıkları, ancak daha sonra yalnız bırakılarak çekimleri bittikten sonra maddi imkansızlık yüzünden 2 yıl sonra çıkarabildikleri ”Ağır Abi” filmi, 6 Mayıs’ta vizyona girdi.

www trbilim com, trbilim com, ouzhan uur, oğuzhan uğur kaç yaşında