arşiv

yazılar buna göre etiketlendi; ‘vitamine üye ol’

TTNet Meb Vitamine Nasıl Üye Olunur?

Perşembe, 06 Ara 2012 56 yorum

ttnet vitamine nasıl üye olunur

TTnet Vitamin’e nasıl üye olunur? Millî Eğitim Bakanlığı müfredatına uygun olarak geliştirilmiş ve internet üzerinden kullanılan bir eğitim destek aracıdır. TTNet Meb Vitamin’e Nasıl Kayıt Olunur?  Ttnet  Vitamin, İlköğretim 4, 5,6, 7 ve 8. sınıf öğrenci ve öğretmenlerinin eğitim hayatını kolaylaştırmak için hazırlanmış interaktif  bir internet sitesidir.

 TTNet Vitamin Yarışması’nın sonuçlanmasının ardından artık her öğrenci Vitamin’e kayıt yaptırabiliyor, Vitamin’e üye olmak için  ücretsiz TTNet Vitamin’e üye olabilirsiniz.

TTNet Meb Vitamin’e Nasıl Üye Olunur?

Milli Eğitim Bakanlığı Vitamin sitesine giriş yaptığınız an karşınıza 3 seçenek çıkacak bunlar Öğrenci ÖğretmenVeli seçenekleri, size uygun olanı seçiyorsunuz ve bu sitesinden yararlanabilmek  için ilk adım olarak  tc kimlik numaranız ile e doğum tarihinizi yazarak diğer adıma geçiyorsunuz, üyelik bilgilerini doldurarak  sisteme üye oluyorsunuz üye olduktan sonra e-posta adresinize bir aktivasyon kudu veya linki gelecek , gelen linke tıklayarak üyeliğinizi aktif ediyorsunuz.

 * TTNet Vitamin sitesinden

 * 444 0 375 TTNET Müşteri Hizmetleri’nden

* Türk Telekom Bayileri ve Ofislerinden

* PTT Merkezlerinden

* TTNET Çözüm Ortaklarından

 TTNET VİTAMİN Paketlerini

 aylık ya da yıllık abonelik şeklinde TTNET VİTAMİN paketlerinden birini seçerek satın alabilirsiniz.

 Birden fazla çocuğunuz varsa, 2 ya da 3 kullanıcı lisanslı TTNET VİTAMİN Paketlerinden dilediğinizi seçerek, tek bir TTNET ADSL aboneliği ile onların da TTNET VİTAMİN’den faydalanmasını sağlayabilirsiniz.

Vitamin Öğretmen’e üye olabilmek için;

Kamuya bağlı okullarda çalışan öğretmenlerimizin, MEBBİS kullanıcı adı ve şifreleri ile,

Özel okullarda görev yapan öğretmenlerimizin ise, kendi okul yöneticileri aracılığıyla Sebit’e başvurarak alınan Vitamin şifreleri ile giriş yapmaları yeterlidir.

TTNET MEB VİTAMİN BUNDAN BÖYLE ÜCRETSİZ OLMUŞTUR.HERKES ÜCRETSİZ ÜYE OLABİLMEKTEDİR!!!

tt ocuk