Laz Bombası Nedir Tadı Nasıldır?

Pazartesi, 26 Kas 2012 yorum ekle yorumlara git

laz bombası

Laz Bombası nedir? Bu aralar içecek sektörüne yeni bir içecek daha girdi. Laz Bombası’nın tadı nasıl? Laz bombası içeceğinin içinde neler var? vb. sorularınızın cevabını konumuzda bulabileceksiniz. Laz Bombası ismini; Trabzonlu bir girişimci, 30 yıl önce babasının tedavi amaçlı kullandığı, kırmızı lahana, limon sosu, acı biber ve sarımsak karışımından elde edilen içeceğe ”Laz Bombası” adını vermiştir. Laz Bombası fiyatı ne kadar? Laz Bombası’nın da faydaları ,yararları saymakla bitmiyor…

Laz Bombası’nın tadının şalgam suyunu andırdığı söylenmektedir. Laz Bombası”nı 250 mililetre ve 1 litrelik cam şişelerle satışa sunulmuş durumda.

Laz Bombası içeceği Girişimci Ömer Çoban tarafından keşfedilmiştir.

Ömer Çoban içecek için şöyle diyor; Bizim içeceğimiz, şalgam suyuna benziyor. Şalgam, havuçtan, turptan yapılıyor. ‘Laz Bombası’ lahanadan yapılıyor. Kategorilerimiz farklı, şalgam bize rakip olamaz. Ayrıca, bu içecek tedavi amaçlı değil. Her türlü yemeğin yanında kullanabilirsiniz. Sadece pilavın yanında pek iyi gitmiyor. Niye gitmiyor onu da bilmiyorum. Tedavi amaçlı değil ancak bazı müşteriler mide yanması ve hemoroid tedavisine iyi geldiğini söylüyorlar.

Laz Bombası‘nın ambalajının üzerinde Karadeniz şivesiyle ”Ha bunu okumadan içmeyinuz. Ürünün hammaddesi lahanadur. Şişeyi kafaniza tikmeyinuz. Tikersenuz, yanarsunuz. Yananlardan firmamuz sorumlu değildur. Uşaklarun erişemeyeceğu yerlerde muhafaza edinuz. Uşaklaru yakmayunuz. Soğuk içinuz” yazan içecek, 8 ay bozulmadan saklanabiliyor.

Laz bombası’nın satışları hergün artmaktaymış . Bizde girişimcisine laz bombası için bol kazançlar diliyoruz…

  1. şimdilik yorum yok.
  1. şimdilik geri bağlantı yok