Nil’i Sever miydiniz, Rüzgar’ı Sevdiniz mi?

Salı, 26 Şub 2013 yorum ekle yorumlara git
nil rüzgar erkoçlar resimleri

nil rüzgar erkoçlar resimleri

Nil Erkoçlar kimdir? Rüzgar Erkoçlar kimdir? Herkesin hayran olduğu molped reklamlarının güzel kızı ne olduda yakışıklı bir erkeğe dönüştü. Bu aralar medyada ençok taartışılanlar arasında Nil Erkoç adında ki oyuncunun Rüzgar Erkoç adında bir erkeğe dönüşmesi var. Eski bayan oyuncu Nil Erkoçların kim olduğunu öğrenelim daha sonrada Rüzgar beyi tanıtalım. Nil Erkoçlar’ın Müge isimli sevgiliside varmış.

Nil Erkoçlar, 26 Mart 1986 yılında İstanbul’da dünyaya merhaba demiş. Bir oyuncu ajansına bağlı olarak 10 yaşından beri görsel medyada çeşitli projelerde adını duyurmuş Nil hanım.

Nil Erkoçlar’ın bayan olarak oynadığı diziler şöyle: Seni Yaşatacağım, Bütün Çocuklarım, Emret Komutanım, Üvey Aile, Elif, Maskeli Balo ve Çakıl Taşları dizilerinde beğenilen bir oyuncu olarak yer aldı. Sine Show adlı programında sunuculuk yapmış ve Cem Yılmaz ile bir telekom şirketinin reklamında oynamış hatırlayacağınız üzere.

Nil Erkoçlar Fiziksel Özellikleri:

Boyu: 1.71 cm Beden: 34-36 Göğüs: 80 Bel: 54 Basen: 86 Göz Rengi: Kahverengi Saç Rengi: Kahverengi Ayak: 39
Bu arada Nil Erkoçlar‘ın cinsiyet değiştirmesi olayına, Türkiye’nin cinsel uzmanı Haydar Dümen onay vermemiş. Cinsiyet değiştirenlerin pişman olduklarını ve cinsel ilişkiden zevk alamayacaklarını belirtmiş.

Son olarak bende nacizane birkaç cümle kurmak isterim bu konu hakkında.  Nil Erkoçlar‘ı bizde ekranlarda hoş bir oyuncu olarak izledik. Fakat bizim Nil’i bayan olarak beğenmemiz birşey ifade etmese gerek. Bu tür tercihler kişilerin kendisini nasıl hissettiği ile alakalıdır. Fiziki farklılıklar hangi cinsiyete daha çok benzeyip benzemediğini de biz bilemeyiz. Bu nedenle kişilerin tercihlerine saygı duymak zorundayız diye düşünüyorum. Gel gelelim ki bu işin dini konusu hakkında fetva verecek konumda olmadığımdan cinsiyet değiştirmenin bu yönünü değerlendirme yetkisini kendimde görmüyorum…

Sizde aşağıda yorum kısmında kendi düşüncelerinizi Türkiye ile paylaşabilirsiniz…..

nil erkoçlar boy, nil erkoçlar boy kilo, rüzgar erkoçlar boy kilo, rüzgar erkoçlar vikipedi
 1. tuğba
  Çarşamba, 27 Şub 2013 zamanında 15:08 | #1

  çok iğrenç olmus , nil olmuş rüzgar … bence geri kararından vazgeçsin biz onu her haliyle seviyorz ama genede eski haline dönmen lazım nilcim seni çok sewiyoruz sakın unutma :)<3

 2. merve
  Çarşamba, 27 Şub 2013 zamanında 15:12 | #2

  Seni çok ama çok seviyorum nil bence geri eski haline dön kararına karışmak qibi olmasın ama seni çok seviyorum tatlım sakın unutma senin en büyük kocaman ama kocaman hayranınım seniiiii çoooookkk seviyorummmmmmm :))))

 3. derya
  Çarşamba, 27 Şub 2013 zamanında 15:14 | #3

  seni çok ama çok seviyorum geri eski haline dön öyle daha güzel ve tatlısın ama şimdi de daha sekersin am a eski haline dönmelisin seni çok seviyoruzzz unutmaaaa sakın bebeqim

 4. meltem
  Cuma, 01 Mar 2013 zamanında 16:36 | #4

  seniii çoooooooooookkkkkkkk seviyorum nil sen rüzgar da olsan nil de olsan bnm için aynısın çoooooooookk uzun zamandan beri senin aşığınım seni seviyorum kimseyi aldırma kalbinin sesini dinle sen nasıl mutluysan öylesin seniiii séviyorum….

 1. şimdilik geri bağlantı yok