Nurşen Mazıcı Kimdir?

Pazartesi, 03 Ara 2012 yorum ekle yorumlara git

prf. Nursen mazıcı

Nurşen Mazıcı Kimdir? Marmara Üniversitesi Siyaset Bilimi Öğretim Üyesi Nurşen Mazıcı‘nın, canlı yayındaki ‘Padişahlar veled-i zinadır’ sözlerine tepkiler gelmeye devam ediyor. Habertürk gazetesi yazarlarından tarihçi Murat Bardakçı, Mazıcı’nın bu sözlerine çok sert çıktı.

“BİZİM HÜKÜMDAR HAN DEDİĞİMİZE ‘PİÇ’ DİYOR”

Bugünkü köşesinde Mazıcı’nın sözlerini hatırlatan Bardakçı,Hani bizim “hükümdar”, padişah”, “han”, vesaire dediğimiz geçmişte yaşamış olan o adamlar var ya, meğerse hepsi “veled-i zina” imiş, yani af buyurun “piç”! Söze “Bunlar” yani “padişahlar” diye başladı ve kerametlerini art arda sıraladı: “Bunlar nikâh kıymıyor. İslamiyet’e göre senin ecdadın, veled-i zina…. dedi.

“PROF’LUĞU MANAVDAN MI ALDIN?”

Murat Bardakçı Mazıcı’ya olan tepkisini şu satırlarla dile getirdi: “Açık söyleyeyim: Türkiye geçmişe küfretmeyi kendisine sermaye edinenleri şimdiye kadar çok gördü, ama bu zavallıların hiçbiri işi bu hanımın yaptığı gibi “padişahlar piç idiler” seviyesizliğine getirmemişti… Siz taşıdığınız o “profesör” unvanını kuaförünüzden mi yoksa manavınızdan mı aldınız Madam Cehalet?”

nuren, nurşen mazıcı vikipedi, nurşen mazıcı, nurşen mazıcı kimdir
  1. akrep
    Cuma, 05 Nis 2013 zamanında 08:50 | #1

    özgürlük demokrasi gibi bilmeden uyguladığımız bu terimler böğle p… konuşturuyor osmanlı sapına kadar türk ve erkek bir millettir bizlerde onların torunlarıyız bu ermeni … bu kadar rahat konuşuyorsa biz osmanlının torunları türk milletine hakaret ediyorsa suç onun değil onu konuşturanlardadır

  1. şimdilik geri bağlantı yok