Oylum Talu Evlendi Methi Bengisu Kimdir?

Cuma, 07 Ara 2012 yorum ekle yorumlara git

oylum talu kimdir

Oylum Talu nişanlısı, sevgilisi Methi Bengisu kimdir?
Oylum Talu tenisçi sevgilisi ile evlendi. Oylum’un evlendiği Oylum Talu‘nun arkadaşı olan izdivaç proğramı sunucusu Esra Erol, twitter sayfasından tek kare resim ile duyurdu. Oylum Talu‘nun eşinin  adının Methi Bengisu olduğu ve eski tenis oyuncusu olduğu bilinmektedir. Oylum’un kocası tenisçi Methi Bengisu mi?

Oylum Talu nişanlandığını ilk kez Cenk’in tv proğramında açıkladı. Milli tenisçi olan nişanlısıyla evlilik hazırlıkları yapan Oylum Talu, bahar aylarında evlenmek istiyormuş. Kalabalık bir ailenin hayalini kurduğunu anlatan Oylum Talu’nun çocuk sayısı olarak da gayet cömert davranacağını 3 çocuk yapmayı planladığını söyledi.

Oylum Talu Kimdir?

Oylum Talu’nun Doğum Tarihi : 9 Ağustos 1976 tarihinde  İzmir şehrinde dünyaya geldi.
Oylum Talu’nun Mesleği: Asıl mesleği sunuculuktur fakat zaman zaman da yönetmenlik yapmaktadır.
Oylum Talu’nun Önemli Çalışmalarından bilinenler: Burası Haftasonu ve Yetenek Sizsiniz Türkiye’dir.

Oylum Talunun Biyografisi
Oylum Talu, kimya mühendisi ve Aliağa Rafinerisi’nin işletme müdürü olan bir baba ve coğrafya öğretmeni bir annenin kızı olarak doğdu. Philip Morrissa’nın(ünlü sigara markası) genel müdürü Turhan Talu Oylum Talu’nun öz amcasıdır. Teyzesi de tanınmış birisi olan; Aysel Okan Türkiye’nin ilk kadın gazetecilerindendir. Bir diğer teyzesi arkeologdur.

oylum talu mesut özil

Bir tane abisi vardır. Oylum Talu küçükken  üç okul değiştirdi. Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Sinema Televizyon Bölümü’nden mezun oldu.

Oylum Talu İş adamı Mert Çelet ile evliydi. Oylum Talu Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışmasında Hülya Avşar’ın yerine bir süre jürilik yapmıştır. Kahraman Tazeoğlu, Talu adına Kayıp Yüzyılın Prensesi Oylum Talu kitabını yazdı. Oylum Talu Şu anda Habertürk’te Burası Haftasonu ve Bloomberg HT’de ise Faruk Bayhan’la birlikte İkonoskop isimli programını sunmaktadır. 6 Nisan 2011 tarihinde 2010 Yılı Televizyon Yıldızları ödül töreninde sunuculuk yapmıştı. Oylum Talu şu sıralar Habertürk kanalında Bir Yaz Gecesi Rüyası programını sunmaktadır.

oylum talu, oylum talu biyografi, methi bengisu kimdir, Oylum Talu Kimle Evlendi
  1. şimdilik yorum yok.
  1. şimdilik geri bağlantı yok