Ziraat Bankası Kasım 2012 Sınav Sonuçları

Pazartesi, 26 Nis 2010 yorum ekle yorumlara git

ziraat bankası sınav sonuçları

Ziraat bankasının memur alımı için 24 Kasım 2012 tarihinde yapmış olduğu sınavın  sonuçları açıklandı. Sınav sonuçlarını görmek için. Ziraat bankası sınavı şu pozisyonlar için yapılmıştı: Banka Asistanı, Servis Görevlisi ve Uzman Yardımcısı. Ziraat bankası sınav sonuçları öğren.

2 Saatlik sınavda Ziraat bankasında çalışmak isteyen onlarca memur adayı ter döktü. Sınav Genel kültür, genel yetenek ve alan soruların oluşuyordu. Sınav sonuçları ise http://sinav.anadolu.edu.tr adresinden Aday Girişi bölümünden öğrenilebilecek. Sınavın ne zaman açıklanacağına dair yetkililerden aldığımız haberlere göre haftaya yani 4-5 Aralık 2012 tarihinde açıklanacağı bilgisini almış bulunmaktayız.

  • 17 Kasım 2012 tarihinde gerçekleştirilen Bankamız Müfettiş Yardımcısı ve İç Kontrolör Yardımcısı yazılı sınavlarının puanları yayımlanmıştır.
  • Yazılı sınav puanlarınızı sinav.anadolu.edu.tr/sb/ adresinden T.C. Kimlik numaranızı ve şifrenizi girerek öğrenebilirsiniz.
  • Mülakata katılmaya hak kazanan adaylar ile mülakat yerleri ve tarihlerini gösterir liste Bankamız internet sitesinde daha sonra ilan edilecektir.

24 kasım ziraat bankası sınavında başarılı olan adaylar, sözlü mülakata katılacaklar. Mülakata davet edilecek olanların lisetesi T.C. Ziraat Bankası resmi web sitesinden yayınlanacaktır. Bu liste ve diğer Ziraat bankası sınavı haberlerini sitemizden takip edebileceksiniz. 24 kasım Ziraat bankası sınavı soruları için şu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Servis Görevlisi Sınav Yazılı Sınav Sonuçları için Tıklayınız

İç Kontrolör Yardımcısı Yazılı Sınav sonuçları için Tıklayınız

Mali Tahlil Uzman Yardımcısı Yazılı Sınav sonuçları için Tıklayınız

 

ziraat bankas snav sonular
  1. şimdilik yorum yok.
  1. şimdilik geri bağlantı yok