Ziraat Bankasında Sınav Yerleri 17 ve 24 Kasım 2012

Perşembe, 08 Kas 2012 yorum ekle yorumlara git

ziraat bankası sınavı

Ziraat Bankası Personel alımı sınavları 17 ve 24 Kasım 2012 tarihlerinde yapılacaktır. Sınav giriş yerleri ve sınav giriş belgelerine 9 Kasım 2012 tarihinden itibaren ulaşabilirsiniz. Sınav giriş belgelerini görüntülemek için kayıt olduğunuz sayfadan giriş yapmalısınız.

Ziraat Bankası Personel Alımı Sınavı Giriş Yeri Öğrenme 

Arkadaşlar eğer böyle bir kullanıcı sistemde bulunmadı gibi bir uyarı gelirse korkmayın sadece şifreyi yanlış girdiğiniz zaman bu uyarıyı veriyor. onun için açılan pencerede şifremi unuttum a tıklayıp bilgilerinizi yazarsanız rahatça sisteme giriş yapabilirsiniz..

Ziraat Bankası Sınavı Tarihleri:

Müfettiş Yardımcısıİç Kontrolör Yardımcısı 17 Kasım 2012 Cumartesi
Uzman YardımcısıServis Görevlisi

Banko Asistanı

24 Kasım 2012 Cumartesi
2012 tarihleri arasında Ziraat Bankası internet sitesi aracılığıyla başvuruda bulunan adaylardan yazılı sınava katılmaya hak kazananların listesi ve sınava girecekleri Şube bilgileri ile sınava ilişkin açıklamalar aşağıda yer almaktadır.Adayların bu açıklamaları DİKKATLE okumaları ve istenilen belgeleri yanlarında getirmeleri gerekmektedir.Sınav bilgisayar ortamında 24 Nisan 2010 Cumartesi günü yapılacak olup, adayların sınava girecekleri şube ve sınav saati bilgileri aşağıda listelenmiştir.

  1. Sınava gelirken tüm adayların yanlarında;
  • Fotoğraflı kimlik belgesi (nüfus cüzdanı, sürücü belgesi veya pasaport) ile
  • Üniversite diplomasının veya geçici mezuniyet belgesinin aslını veya noter onaylı fotokopisini veya ilgili okul tarafından onaylanmış fotokopisini getirmeleri gerekmektedir. (Sadece diploma fotokopisi geçerli belge olarak kabul edilmeyecektir.)

Tüm adaylara başarılar dileriz.

Yazılı sınav yerleri için tıklayınız…

Şube adresleri için tıklayınız…

 

ziraat bankası sınav soruları 2012, 2012 ziraat bankası sınav soruları, ziraat bankası 2012 sınav soruları, ziraat bankasi sinav yerleri
  1. vizyon
    Çarşamba, 10 Eki 2012 zamanında 14:00 | #1

    arkadaşlar ben lise mezunuyum ama nerede sınava gireceğim öğrenemedim yardımcı olursanız sevinirm

  1. şimdilik geri bağlantı yok